Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 9 września 2020
  • 22 września 2020
  • wyświetleń: 3898

Obiekty uzdrowiskowe mają szanse na remont - głosuj w MBO

Za nami:

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój bierze udział w konkursie w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki głosom mieszkańców instytucja ma szanse na sfinansowanie remontu ze środków Urzędu Marszałkowskiego. Głosowanie potrwa do 23 września.

Pijalnia solanki
Hala solanki - tzw. Stara Pijalnia · fot. ar / pless.pl


Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego wybrał 3 projekty Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój Sp. z o.o., na które można głosować. Są to:
  • Remont i modernizacja zaniedbanego placu zabaw, boisk oraz ogrodu przy szpitalu i sanatorium dla dzieci i młodzieży "Stokrotka" w Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój - rewitalizacja terenu do zabawy, relaksu i wypoczynku.
  • Remont wymagającej pilnej interwencji zabytkowej hali solankowej - tzw. Starej Pijalni, a wcześniej zwanej Marie Quelle, znajdującej się na terenie Uzdrowiska Goczałkowice - Zdrój.
  • Roboty masujące do hydromasażu na sucho - nowoczesna baza zabiegowa w Uzdrowisku Goczałkowice - Zdrój, czyli wysokiej jakości łóżko do suchego hydromasażu ze sterowanymi dyszami, stabilizatorem stóp i automatycznym pomiarem wzrostu oraz możliwością ustawienia dźwięków muzyki.


Ważna informacja: każdy z tych projektów znajduje się w puli projektów wojewódzkich.

- To dzięki Państwa głosom możemy wygrać. Jeśli projekt uzyska wystarczającą liczbę Państwa głosów, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego wykona ten remont w 2021 roku - zachęcają przedstawiciele goczałkowickiego Uzdrowiska.

Głosowanie trwa od 9 do 23 września. Wyniki zostaną opublikowane na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego do 16 października. Zasady konkursu oraz instrukcja głosowania znajdują się na stronie bo.slaskie.pl.

mbo

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.